MBRF20150CT-LJ
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MBRF20150CT-LJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRF20150CT-LJ
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas SCHOTTKY RECTIFIER ITO-220AB TUB
Duomenų lapai: MBRF20150CT-LJ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MBRF20150CT-LJ specifikacijos
Dalies numeris MBRF20150CT-LJ Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 99151 pcs Duomenų lapas MBRF20150CT-LJ.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas ITO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50µA @ 150V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A