CK45-R3AD331K-GRA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CK45-R3AD331K-GRA
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 1KV RADIAL
Duomenų lapai: 1.CK45-R3AD331K-GRA.pdf2.CK45-R3AD331K-GRA.pdf
  • Pranešimas
CK45-R3AD331K-GRA specifikacijos
Dalies numeris CK45-R3AD331K-GRA Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas CAP CER 330PF 1KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 606020 pcs Duomenų lapas 1.CK45-R3AD331K-GRA.pdf2.CK45-R3AD331K-GRA.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas R
Dydis / Matmenys 0.295" Dia (7.50mm) Serija CK45-RR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Švino stilius Formed Leads - Kinked
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.453" (11.50mm) funkcijos High Voltage, Low Dissipation Factor
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 330pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
Talpa 330pF Programos General Purpose