CK45-R3AD331K-NRA
TDK CorporationTDK Corporation
CK45-R3AD331K-NRA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CK45-R3AD331K-NRA
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 1KV RADIAL
Duomenų lapai: 1.CK45-R3AD331K-NRA.pdf2.CK45-R3AD331K-NRA.pdf3.CK45-R3AD331K-NRA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CK45-R3AD331K-NRA specifikacijos
Dalies numeris CK45-R3AD331K-NRA Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas CAP CER 330PF 1KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas R
Dydis / Matmenys 0.256" Dia (6.50mm) Serija CK45-RR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 445-16015
CK45-R3AD331K-NRA-ND
CK45R3AD331KNRA
Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
funkcijos High Voltage, Low Dissipation Factor Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 330pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc Talpa 330pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CK45-R3AD222KANRA
CK45-R3AD222KANRA
Gamintojai: TDK Corporation
apibūdinimas: CAP CER 2200PF 1KV RADIAL
Sandelyje: 111370 pcs
parsisiųsti: CK45-R3AD222KANRA.pdf
RFQ
CK45-R3AD331K-VRA
CK45-R3AD331K-VRA
Gamintojai: TDK Corporation
apibūdinimas: CAP CER 330PF 1KV RADIAL
Sandelyje: 621998 pcs
parsisiųsti: CK45-R3AD331K-VRA.pdf
RFQ
CK45-R3AD331K-NR
CK45-R3AD331K-NR