CK45-R3AD222K-VRA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CK45-R3AD222K-VRA
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 1KV RADIAL
Duomenų lapai: 1.CK45-R3AD222K-VRA.pdf2.CK45-R3AD222K-VRA.pdf
  • Pranešimas
CK45-R3AD222K-VRA specifikacijos
Dalies numeris CK45-R3AD222K-VRA Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas CAP CER 2200PF 1KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 369468 pcs Duomenų lapas 1.CK45-R3AD222K-VRA.pdf2.CK45-R3AD222K-VRA.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas R
Dydis / Matmenys 0.591" Dia (15.00mm) Serija CK45-RR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Švino stilius Formed Leads - Kinked
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.748" (19.00mm) funkcijos High Voltage, Low Dissipation Factor
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2200pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
Talpa 2200pF Programos General Purpose