LF2020NP-333
Sumida CorporationSumida Corporation
LF2020NP-333 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LF2020NP-333
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas CMC 33MH 300MA 2LN TH
Duomenų lapai: LF2020NP-333.pdf
  • Pranešimas
LF2020NP-333 specifikacijos
Dalies numeris LF2020NP-333 Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas CMC 33MH 300MA 2LN TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76020 pcs Duomenų lapas LF2020NP-333.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.827" L x 0.638" W (21.00mm x 16.20mm) Serija LF
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Vertical, 4 PC Pin Kiti vardai 308-1352
Darbinė temperatūra - Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas @ Dažnis 33mH @ 1kHz
Aukštis (maks.) 0.886" (22.50mm) Filtro tipas Power Line
funkcijos - Išsamus aprašymas 33mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 300mA DCR 3.42 Ohm
DC rezistorius (DCR) (maks.) 3.42 Ohm Dabartinis įvertinimas (maks.) 300mA