LF2020NP-103
Sumida CorporationSumida Corporation
LF2020NP-103 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LF2020NP-103
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas CMC 10MH 600MA 2LN TH
Duomenų lapai: LF2020NP-103.pdf
  • Pranešimas
LF2020NP-103 specifikacijos
Dalies numeris LF2020NP-103 Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas CMC 10MH 600MA 2LN TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78559 pcs Duomenų lapas LF2020NP-103.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.827" L x 0.638" W (21.00mm x 16.20mm) Serija LF
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Vertical, 4 PC Pin Kiti vardai 308-1349
Darbinė temperatūra - Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Induktyvumas @ Dažnis 10mH @ 1kHz Aukštis (maks.) 0.886" (22.50mm)
Filtro tipas Power Line funkcijos -
Išsamus aprašymas 10mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 600mA DCR 1 Ohm DC rezistorius (DCR) (maks.) 1 Ohm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 600mA Patvirtinimai -