LF2020NP-183
Sumida CorporationSumida Corporation
LF2020NP-183 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LF2020NP-183
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas CMC 18MH 500MA 2LN TH
Duomenų lapai: LF2020NP-183.pdf
  • Pranešimas
LF2020NP-183 specifikacijos
Dalies numeris LF2020NP-183 Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas CMC 18MH 500MA 2LN TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67331 pcs Duomenų lapas LF2020NP-183.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.827" L x 0.638" W (21.00mm x 16.20mm) Serija LF
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Vertical, 4 PC Pin Kiti vardai 308-1350
Darbinė temperatūra - Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas @ Dažnis 18mH @ 1kHz
Aukštis (maks.) 0.886" (22.50mm) Filtro tipas Power Line
funkcijos - Išsamus aprašymas 18mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1.63 Ohm
DC rezistorius (DCR) (maks.) 1.63 Ohm Dabartinis įvertinimas (maks.) 500mA
Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LF205-S
LF205-S
Gamintojai: LEM USA, Inc.
apibūdinimas: CUR TRANSDUCER, CLO LOOP,2000a
Sandelyje: 683 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LF2115NP-103
LF2115NP-103
Gamintojai: Sumida Corporation
apibūdinimas: CMC 10MH 600MA 2LN TH