CDR95NP-151MC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR95NP-151MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 150UH 900MA 454 MOHM
Duomenų lapai: CDR95NP-151MC.pdf
  • Pranešimas
CDR95NP-151MC specifikacijos
Dalies numeris CDR95NP-151MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 150UH 900MA 454 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4852 pcs Duomenų lapas CDR95NP-151MC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 150µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.205" (5.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 150µH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 454 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 454 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 900mA
Dabartinis - sodrumas 1.1A