CDR95NP-101MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR95NP-101MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 100UH 1.1A 288 MOHM
Duomenų lapai: CDR95NP-101MC.pdf
  • Pranešimas
CDR95NP-101MC specifikacijos
Dalies numeris CDR95NP-101MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 100UH 1.1A 288 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5094 pcs Duomenų lapas CDR95NP-101MC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CDR95
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 100µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.205" (5.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 288 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 288 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.1A
Dabartinis - sodrumas 1.4A