CDR95NP-2R2MC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR95NP-2R2MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 7A 11.3 MOHM SMD
Duomenų lapai: CDR95NP-2R2MC.pdf
  • Pranešimas
CDR95NP-2R2MC specifikacijos
Dalies numeris CDR95NP-2R2MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 7A 11.3 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4963 pcs Duomenų lapas CDR95NP-2R2MC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.205" (5.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 7A 11.3 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 11.3 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 7A
Dabartinis - sodrumas 9.4A