CDH53-150KC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDH53-150KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 15UH 1A 250 MOHM SMD
Duomenų lapai: CDH53-150KC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CDH53-150KC specifikacijos
Dalies numeris CDH53-150KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 15UH 1A 250 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5314 pcs Duomenų lapas CDH53-150KC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CDH53
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 308-1203-2
CDH53150KC
Darbinė temperatūra -30°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 15µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.126" (3.20mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 15µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 250 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 250 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1A Dabartinis - sodrumas -