CD43NP-8R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD43NP-8R2MC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD43NP-8R2MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 8.2UH 1.37A 146.2 MOHM
Duomenų lapai: CD43NP-8R2MC.pdf
  • Pranešimas
CD43NP-8R2MC specifikacijos
Dalies numeris CD43NP-8R2MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 8.2UH 1.37A 146.2 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80069 pcs Duomenų lapas CD43NP-8R2MC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 8.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.138" (3.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 1.37A 146.2 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 146.2 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.37A