CD43NP-680KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD43NP-680KC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD43NP-680KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 68UH 370MA 1.117 OHM
Duomenų lapai: CD43NP-680KC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD43NP-680KC specifikacijos
Dalies numeris CD43NP-680KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 68UH 370MA 1.117 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74337 pcs Duomenų lapas CD43NP-680KC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CD43
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 308-1859-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 68µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.138" (3.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 68µH Unshielded Inductor 370mA 1.117 Ohm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 1.117 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 370mA