CD43NP-4R7MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD43NP-4R7MC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD43NP-4R7MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7UH 1.62A 108.7 MOHM
Duomenų lapai: CD43NP-4R7MC.pdf
  • Pranešimas
CD43NP-4R7MC specifikacijos
Dalies numeris CD43NP-4R7MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 4.7UH 1.62A 108.7 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82159 pcs Duomenų lapas CD43NP-4R7MC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 4.7µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.138" (3.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 4.7µH Unshielded Inductor 1.62A 108.7 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 108.7 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.62A