CD105-221KC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD105-221KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 220UH 660MA 730 MOHM
Duomenų lapai: CD105-221KC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CD105-221KC specifikacijos
Dalies numeris CD105-221KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 220UH 660MA 730 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5334 pcs Duomenų lapas CD105-221KC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CD105
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai CD105221KC Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 220µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.228" (5.80mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 5.25MHz
Išsamus aprašymas 220µH Unshielded Inductor 660mA 730 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 730 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 660mA Dabartinis - sodrumas -