CD105NP-151KC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD105NP-151KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 150UH 780MA 470 MOHM
Duomenų lapai: CD105NP-151KC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
CD105NP-151KC specifikacijos
Dalies numeris CD105NP-151KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 150UH 780MA 470 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69810 pcs Duomenų lapas CD105NP-151KC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CD105
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 150µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.228" (5.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 5.86MHz Išsamus aprašymas 150µH Unshielded Inductor 780mA 470 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 470 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 780mA