CD104NP-561KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD104NP-561KC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD104NP-561KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 560UH 320MA 1.904 OHM
Duomenų lapai: CD104NP-561KC.pdf
  • Pranešimas
CD104NP-561KC specifikacijos
Dalies numeris CD104NP-561KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 560UH 320MA 1.904 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69389 pcs Duomenų lapas CD104NP-561KC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 560µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.177" (4.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 3.55MHz Išsamus aprašymas 560µH Unshielded Inductor 320mA 1.904 Ohm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 1.904 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 320mA