GXR5R000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GXR5R000
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 1.5-5PF 200V TH
Duomenų lapai: GXR5R000.pdf
  • Pranešimas
GXR5R000 specifikacijos
Dalies numeris GXR5R000 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 1.5-5PF 200V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16801 pcs Duomenų lapas GXR5R000.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Dydis / Matmenys 0.402" L x 0.311" W (10.20mm x 7.90mm)
Serija FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Išsamus aprašymas 1.5 ~ 5pF Trimmer Capacitor 200V Side Through Hole Talpyklos diapazonas 1.5 ~ 5pF
Reguliavimo tipas Side
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GXR18000
GXR18000
Gamintojai: Sprague Goodman
apibūdinimas: CAP TRIMMER 2.6-18PF 200V TH
Sandelyje: 17441 pcs
parsisiųsti: GXR18000.pdf
RFQ
KEJ4HV
KEJ4HV
Gamintojai: Knowles Voltronics
apibūdinimas: CAP AIR TRIMMER
Sandelyje: 2516 pcs
parsisiųsti: KEJ4HV.pdf
RFQ
Gamintojai: Sprague Goodman
apibūdinimas: CAP TRIMMER 5-45PF 200V TH