GEV90000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GEV90000
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 1-90PF 1000V TH
Duomenų lapai: GEV90000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
GEV90000 specifikacijos
Dalies numeris GEV90000 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 1-90PF 1000V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1335 pcs Duomenų lapas GEV90000.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V Dydis / Matmenys 0.312" Dia (7.92mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 250 @ 20MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.781" (45.24mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Glass
Išsamus aprašymas 1 ~ 90pF Trimmer Capacitor 1000V Side Through Hole Talpyklos diapazonas 1 ~ 90pF