GXR9R000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GXR9R000
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 1.8-9PF 200V TH
Duomenų lapai: GXR9R000.pdf
  • Pranešimas
GXR9R000 specifikacijos
Dalies numeris GXR9R000 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 1.8-9PF 200V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18792 pcs Duomenų lapas GXR9R000.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Dydis / Matmenys 0.402" L x 0.311" W (10.20mm x 7.90mm)
Serija FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Išsamus aprašymas 1.8 ~ 9pF Trimmer Capacitor 200V Side Through Hole Talpyklos diapazonas 1.8 ~ 9pF
Reguliavimo tipas Side
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GFR12100NM
GFR12100NM
Gamintojai: Sprague Goodman
apibūdinimas: CAP TRIMMER 1-120PF 1000V
Sandelyje: 802 pcs
parsisiųsti: GFR12100NM.pdf
RFQ
KEM4SD
KEM4SD
Gamintojai: Knowles Voltronics
apibūdinimas: CAP AIR TRIMMER
Sandelyje: 2466 pcs
parsisiųsti: KEM4SD.pdf
RFQ
GEP60000
GEP60000
Gamintojai: Sprague Goodman
apibūdinimas: CAP TRIMMER 1-60PF 750V TH
Sandelyje: 1794 pcs
parsisiųsti: GEP60000.pdf
GXR36000
GXR36000
apibūdinimas: CAP TRIMMER 4.5-36PF 200V TH