GXE18001
Sprague GoodmanSprague Goodman
GXE18001 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GXE18001
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 2.5-18PF 300V TH
Duomenų lapai: GXE18001.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GXE18001 specifikacijos
Dalies numeris GXE18001 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 2.5-18PF 300V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18981 pcs Duomenų lapas GXE18001.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Dydis / Matmenys 0.291" L x 0.264" W (7.40mm x 6.70mm)
Serija FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai GXE18001-ND
SG9134
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Išsamus aprašymas 2.5 ~ 18pF Trimmer Capacitor 300V Top and Bottom Through Hole Talpyklos diapazonas 2.5 ~ 18pF