GXE27002
Sprague GoodmanSprague Goodman
GXE27002 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GXE27002
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 3.5-27PF 200V TH
Duomenų lapai: GXE27002.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GXE27002 specifikacijos
Dalies numeris GXE27002 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 3.5-27PF 200V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12829 pcs Duomenų lapas GXE27002.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Dydis / Matmenys 0.335" L x 0.295" W (8.50mm x 7.50mm)
Serija FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai GXE27002-ND
SG9269
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.402" (10.20mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Išsamus aprašymas 3.5 ~ 27pF Trimmer Capacitor 200V Top and Bottom Through Hole Talpyklos diapazonas 3.5 ~ 27pF