GXE18000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GXE18000
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 2.6-18PF 200V TH
Duomenų lapai: GXE18000.pdf
  • Pranešimas
GXE18000 specifikacijos
Dalies numeris GXE18000 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 2.6-18PF 200V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16424 pcs Duomenų lapas GXE18000.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Dydis / Matmenys 0.335" L x 0.295" W (8.50mm x 7.50mm)
Serija FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.402" (10.20mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Išsamus aprašymas 2.6 ~ 18pF Trimmer Capacitor 200V Top and Bottom Through Hole Talpyklos diapazonas 2.6 ~ 18pF
Reguliavimo tipas Top and Bottom
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GXE18000NM
GXE18000NM
Gamintojai: Sprague Goodman
apibūdinimas: CAP TRIMMER 2.6-18PF 200V TH