GXA5R000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GXA5R000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GXA5R000
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 1.6-5PF 100V TH
Duomenų lapai: GXA5R000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GXA5R000 specifikacijos
Dalies numeris GXA5R000 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 1.6-5PF 100V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20503 pcs Duomenų lapas GXA5R000.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.335" L x 0.295" W (8.50mm x 7.50mm)
Serija FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai GXA5R000-ND
SG9144
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Aukštis - sėdi (maks.) 0.402" (10.20mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Polytetrafluoroethylene (PTFE) Išsamus aprašymas 1.6 ~ 5pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole
Talpyklos diapazonas 1.6 ~ 5pF Reguliavimo tipas Top and Bottom