GXA36000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GXA36000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GXA36000
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 4.5-36PF 100V TH
Duomenų lapai: GXA36000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GXA36000 specifikacijos
Dalies numeris GXA36000 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 4.5-36PF 100V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16677 pcs Duomenų lapas GXA36000.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.335" L x 0.295" W (8.50mm x 7.50mm)
Serija FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai GXA36000-ND
SG9141
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.449" (11.40mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Išsamus aprašymas 4.5 ~ 36pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Talpyklos diapazonas 4.5 ~ 36pF
Reguliavimo tipas Top and Bottom
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GXA51A1B
GXA51A1B
Gamintojai: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
apibūdinimas: SWITCH SNAP ACTION SPDT 4A 250V
Sandelyje: 366 pcs
parsisiųsti: GXA51A1B.pdf
RFQ
GXA5R000
GXA5R000
Gamintojai: Sprague Goodman
apibūdinimas: CAP TRIMMER 1.6-5PF 100V TH