GXA36002
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GXA36002
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 4.5-36PF 100V TH
Duomenų lapai: GXA36002.pdf
  • Pranešimas
GXA36002 specifikacijos
Dalies numeris GXA36002 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 4.5-36PF 100V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19678 pcs Duomenų lapas GXA36002.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.335" L x 0.295" W (8.50mm x 7.50mm)
Serija FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.449" (11.40mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Išsamus aprašymas 4.5 ~ 36pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Talpyklos diapazonas 4.5 ~ 36pF