GKG30021
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GKG30021
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 7.5-30PF 100V TH
Duomenų lapai: GKG30021.pdf
  • Pranešimas
GKG30021 specifikacijos
Dalies numeris GKG30021 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 7.5-30PF 100V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5697 pcs Duomenų lapas GKG30021.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Serija SURFTRIM® GKG Q @ Freq 300 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai SG1024
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.134" (3.40mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Ceramic
Išsamus aprašymas 7.5 ~ 30pF Trimmer Capacitor 100V Top Through Hole Talpyklos diapazonas 7.5 ~ 30pF