GKG30015
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKG30015 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GKG30015
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 6.5-30PF 100V TH
Duomenų lapai: GKG30015.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GKG30015 specifikacijos
Dalies numeris GKG30015 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 6.5-30PF 100V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67356 pcs Duomenų lapas GKG30015.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.236" Dia (6.00mm)
Serija SURFTRIM® GKG Q @ Freq 200 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai SG30015
SG30015-ND
SG9030
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Ceramic Išsamus aprašymas 6.5 ~ 30pF Trimmer Capacitor 100V Top Through Hole
Talpyklos diapazonas 6.5 ~ 30pF Reguliavimo tipas Top