GKG30016
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GKG30016
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 6.5-30PF 100V TH
Duomenų lapai: GKG30016.pdf
  • Pranešimas
GKG30016 specifikacijos
Dalies numeris GKG30016 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 6.5-30PF 100V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5002 pcs Duomenų lapas GKG30016.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.236" Dia (6.00mm)
Serija SURFTRIM® GKG Q @ Freq 200 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai SG30016
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Ceramic
Išsamus aprašymas 6.5 ~ 30pF Trimmer Capacitor 100V Bottom Through Hole Talpyklos diapazonas 6.5 ~ 30pF