GDT5R531
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GDT5R531
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 1-5.5PF 250V SMD
Duomenų lapai: GDT5R531.pdf
  • Pranešimas
GDT5R531 specifikacijos
Dalies numeris GDT5R531 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 1-5.5PF 250V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2607 pcs Duomenų lapas GDT5R531.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Dydis / Matmenys 0.311" Dia (7.90mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 1000 @ 20MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
funkcijos Sealed Dielektrinė medžiaga Glass
Išsamus aprašymas 1 ~ 5.5pF Trimmer Capacitor 250V Top Surface Mount Talpyklos diapazonas 1 ~ 5.5pF