GDT30031
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GDT30031
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 1.5-30PF 250V SMD
Duomenų lapai: GDT30031.pdf
  • Pranešimas
GDT30031 specifikacijos
Dalies numeris GDT30031 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 1.5-30PF 250V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1540 pcs Duomenų lapas GDT30031.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Dydis / Matmenys 0.311" Dia (7.90mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 800 @ 20MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
funkcijos Sealed Dielektrinė medžiaga Glass
Išsamus aprašymas 1.5 ~ 30pF Trimmer Capacitor 250V Top Surface Mount Talpyklos diapazonas 1.5 ~ 30pF