GDT10026
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GDT10026
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 1.5-10PF 250V TH
Duomenų lapai: GDT10026.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
GDT10026 specifikacijos
Dalies numeris GDT10026 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 1.5-10PF 250V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1752 pcs Duomenų lapas GDT10026.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Dydis / Matmenys 0.311" Dia (7.90mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 800 @ 20MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.370" (9.40mm)
funkcijos Sealed Dielektrinė medžiaga Glass
Išsamus aprašymas 1.5 ~ 10pF Trimmer Capacitor 250V Top Through Hole Talpyklos diapazonas 1.5 ~ 10pF