JMXHH1G10FSUDSU
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JMXHH1G10FSUDSU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JMXHH1G10FSUDSU
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: 1.JMXHH1G10FSUDSU.pdf2.JMXHH1G10FSUDSU.pdf3.JMXHH1G10FSUDSU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
JMXHH1G10FSUDSU specifikacijos
Dalies numeris JMXHH1G10FSUDSU Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas 100V Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 1-10 "Shell" medžiaga Polyetherimide (PEI)
"Shell Finish" - Serija JMX
Pakuotė Bulk Kiti vardai SOU2261
Orientacija G Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Rear Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP68 - Dust Tight, Waterproof
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 2.5A