JMXHH1G10FSUDSM
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JMXHH1G10FSUDSM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JMXHH1G10FSUDSM
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: JMXHH1G10FSUDSM.pdf
  • Pranešimas
JMXHH1G10FSUDSM specifikacijos
Dalies numeris JMXHH1G10FSUDSM Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4449 pcs Duomenų lapas JMXHH1G10FSUDSM.pdf
Įtampos įvertinimas 100V Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 1-10 "Shell" medžiaga Polyetherimide (PEI)
"Shell Finish" - Serija JMX
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Rear Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP68 - Dust Tight, Waterproof
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 2.5A