JMXHH1G12FSUDSP
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JMXHH1G12FSUDSP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JMXHH1G12FSUDSP
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: JMXHH1G12FSUDSP.pdf
  • Pranešimas
JMXHH1G12FSUDSP specifikacijos
Dalies numeris JMXHH1G12FSUDSP Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3674 pcs Duomenų lapas JMXHH1G12FSUDSP.pdf
Įtampos įvertinimas 100V Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 1-12 "Shell" medžiaga Polyetherimide (PEI)
"Shell Finish" - Serija JMX
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Pozicijų skaičius 12
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Rear Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP68 - Dust Tight, Waterproof funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 2.5A Kontaktinė medžiaga Copper Nickel