PBT-RP025SN1SS0ALAOZ
SICKSICK
SICK
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBT-RP025SN1SS0ALAOZ
Gamintojas / Gamintojas: SICK
Prekės aprašymas SEN PRESS 0-25 PSI
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 572 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 572 pcs
  • Pranešimas
PBT-RP025SN1SS0ALAOZ specifikacijos
Dalies numeris PBT-RP025SN1SS0ALAOZ Gamintojas SICK
apibūdinimas SEN PRESS 0-25 PSI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 572 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 8 V ~ 35 V Nutraukimo stilius Connector
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija -
Slėgio tipas Gauge Uosto stilius Threaded
Uosto dydis Female - 1/4" (6.35mm) NPT Paketas / dėžutė Cylinder, Metal
Išvesties tipas Analog Current Išvestis 4 mA ~ 20 mA
Kiti vardai 6051019 Darbinė temperatūra 0°C ~ 80°C
Veikimo slėgis 25 PSI (172 kPa) Maksimalus slėgis -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks funkcijos -
Išsamus aprašymas Pressure Sensor 25 PSI (172 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder, Metal Tikslumas ±1%