PBT-RP015SN1SS0ALA0Z
SICKSICK
PBT-RP015SN1SS0ALA0Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBT-RP015SN1SS0ALA0Z
Gamintojas / Gamintojas: SICK
Prekės aprašymas PRESSURE TRANS 0-15 PSI
Duomenų lapai: PBT-RP015SN1SS0ALA0Z.pdf
Akcijų būklė 737 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 737 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
PBT-RP015SN1SS0ALA0Z specifikacijos
Dalies numeris PBT-RP015SN1SS0ALA0Z Gamintojas SICK
apibūdinimas PRESSURE TRANS 0-15 PSI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 737 pcs Duomenų lapas PBT-RP015SN1SS0ALA0Z.pdf
Įtampa - tiekimas 8 V ~ 35 V Nutraukimo stilius Connector
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija -
Slėgio tipas Gauge Uosto stilius Threaded
Uosto dydis Female - 1/4" (6.35mm) NPT Paketas / dėžutė Cylinder
Išvesties tipas Analog Current Išvestis 4 mA ~ 20 mA
Kiti vardai 1882-1343
Darbinė temperatūra 0°C ~ 80°C
Veikimo slėgis 15 PSI (103.42 kPa) Maksimalus slėgis -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks funkcijos -
Išsamus aprašymas Pressure Sensor 15 PSI (103.42 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder Tikslumas 1%