PBT-RP100AN1SS0AMA0Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBT-RP100AN1SS0AMA0Z
Gamintojas / Gamintojas: SICK
Prekės aprašymas SEN PRESS 0-100PSI
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 291 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 291 pcs
  • Pranešimas
PBT-RP100AN1SS0AMA0Z specifikacijos
Dalies numeris PBT-RP100AN1SS0AMA0Z Gamintojas SICK
apibūdinimas SEN PRESS 0-100PSI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 291 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 8 V ~ 35 V Nutraukimo stilius Connector
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija -
Slėgio tipas Gauge Uosto stilius Threaded
Uosto dydis Female - 1/4" (6.35mm) NPT Paketas / dėžutė Cylinder, Metal
Išvesties tipas Analog Current Išvestis 4 mA ~ 20 mA
Kiti vardai 6048686 Darbinė temperatūra 0°C ~ 80°C
Veikimo slėgis 100 PSI (689 kPa) Maksimalus slėgis -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks funkcijos -
Išsamus aprašymas Pressure Sensor 100 PSI (689 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder, Metal Tikslumas ±0.5%