IQ10-03BPPKQ8S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IQ10-03BPPKQ8S
Gamintojas / Gamintojas: SICK
Prekės aprašymas SEN PROX 3MM FLUSH PNP NO+NC M12
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 858 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 858 pcs
  • Pranešimas
IQ10-03BPPKQ8S specifikacijos
Dalies numeris IQ10-03BPPKQ8S Gamintojas SICK
apibūdinimas SEN PROX 3MM FLUSH PNP NO+NC M12 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 858 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 30 V Nutraukimo stilius Cable with Connector
Ekranavimas Shielded Serija -
Jutiklio tipas Inductive Atstumas jutikliui 0.118" (3mm)
Atsako dažnumas 2kHz Paketas / dėžutė Module
Išvesties tipas PNP-NC/NO, 4-Wire Kiti vardai 1055467
Darbinė temperatūra -25°C ~ 75°C (TA) Medžiaga - kūnas Plastic
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Apsauga nuo įsilaužimo IP68
Rodiklis LED Išsamus aprašymas Inductive Proximity Sensor 0.118" (3mm) IP68 Module