IQ10-03BNSKW2S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IQ10-03BNSKW2S
Gamintojas / Gamintojas: SICK
Prekės aprašymas SEN PROX 3MM FLUSH NPN NO CBL
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 944 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 944 pcs
  • Pranešimas
IQ10-03BNSKW2S specifikacijos
Dalies numeris IQ10-03BNSKW2S Gamintojas SICK
apibūdinimas SEN PROX 3MM FLUSH NPN NO CBL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 944 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 30 V Nutraukimo stilius Cable
Ekranavimas Shielded Serija -
Jutiklio tipas Inductive Atstumas jutikliui 0.118" (3mm)
Atsako dažnumas 2kHz Paketas / dėžutė Module
Išvesties tipas NPN-NO, 3-Wire Kiti vardai 1055450
Darbinė temperatūra -25°C ~ 75°C (TA) Medžiaga - kūnas Plastic
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Apsauga nuo įsilaužimo IP68
Rodiklis LED Išsamus aprašymas Inductive Proximity Sensor 0.118" (3mm) IP68 Module