IQ10-03BNSKT0S
SICKSICK
SICK
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IQ10-03BNSKT0S
Gamintojas / Gamintojas: SICK
Prekės aprašymas SEN PROX 3MM FLUSH NPN NO M8
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 977 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 977 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
IQ10-03BNSKT0S specifikacijos
Dalies numeris IQ10-03BNSKT0S Gamintojas SICK
apibūdinimas SEN PROX 3MM FLUSH NPN NO M8 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 977 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 30 V Nutraukimo stilius Connector
Ekranavimas Shielded Serija -
Jutiklio tipas Inductive Atstumas jutikliui 0.118" (3mm)
Atsako dažnumas 2kHz Paketas / dėžutė Module
Išvesties tipas NPN-NO, 3-Wire Kiti vardai 1055455
Darbinė temperatūra -25°C ~ 75°C (TA) Medžiaga - kūnas Plastic
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Apsauga nuo įsilaužimo IP68
Rodiklis LED Išsamus aprašymas Inductive Proximity Sensor 0.118" (3mm) IP68 Module