USR2G-12KX1
RiedonRiedon
USR2G-12KX1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: USR2G-12KX1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 12K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Duomenų lapai: USR2G-12KX1.pdf
  • Pranešimas
USR2G-12KX1 specifikacijos
Dalies numeris USR2G-12KX1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 12K OHM 0.6W 0.01% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5060 pcs Duomenų lapas USR2G-12KX1.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±1ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija USR Atsparumas 12 kOhms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai USR 2-0808 12K OHM 0.01% 1PPM
USR 2-0808 12K OHM D 0.01% 1PPM
USR2-0808-12KT
USR2-0808-12KT-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 47 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 12 kOhms ±0.01% 0.6W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Kompozicija Metal Foil