USR2G-25KX1
RiedonRiedon
USR2G-25KX1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: USR2G-25KX1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 25K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Duomenų lapai: USR2G-25KX1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
USR2G-25KX1 specifikacijos
Dalies numeris USR2G-25KX1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 25K OHM 0.6W 0.01% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6162 pcs Duomenų lapas USR2G-25KX1.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±1ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija USR Atsparumas 25 kOhms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai USR 2-0808 25K OHM 0.01% 1PPM
USR 2-0808 25K OHM D 0.01% 1PPM
USR2-0808-25KT
USR2-0808-25KT-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 47 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 25 kOhms ±0.01% 0.6W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Kompozicija Metal Foil