USR2G-10KX1
RiedonRiedon
USR2G-10KX1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: USR2G-10KX1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 10K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Duomenų lapai: USR2G-10KX1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
USR2G-10KX1 specifikacijos
Dalies numeris USR2G-10KX1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 10K OHM 0.6W 0.01% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5641 pcs Duomenų lapas USR2G-10KX1.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±1ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija USR Atsparumas 10 kOhms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai USR 2-0808 10K OHM 0.01% 1PPM
USR 2-0808 10K OHM D 0.01% 1PPM