R-78AA6.5-0.5SMD
RECOM PowerRECOM Power
R-78AA6.5-0.5SMD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R-78AA6.5-0.5SMD
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 6.5V 3W
Duomenų lapai: R-78AA6.5-0.5SMD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
33 pcs
66 pcs
132 pcs
264 pcs
528 pcs
  • Pranešimas
R-78AA6.5-0.5SMD specifikacijos
Dalies numeris R-78AA6.5-0.5SMD Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 6.5V 3W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13735 pcs Duomenų lapas R-78AA6.5-0.5SMD.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 6.5V Įtampa - įėjimas (min.) 8V
Įtampa - įėjimas (maks.) 32V Įveskite Linear Regulator Replacement
Dydis / Matmenys 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm) Serija INNOLINE R-78AA-0.5
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 10-SMD Module Kiti vardai 80999174
R-78AA6.5-0.5SMD-ND
R78AA6.50.5SMD
R78AA6505SMD
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Remote On/Off, OTP, SCP Efektyvumas 95%
Išsamus aprašymas Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 6.5V 500mA 8V - 32V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 500mA