R-78AA3.3-1.0SMD
RECOM PowerRECOM Power
R-78AA3.3-1.0SMD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R-78AA3.3-1.0SMD
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Duomenų lapai: R-78AA3.3-1.0SMD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
33 pcs
66 pcs
132 pcs
264 pcs
528 pcs
  • Pranešimas
R-78AA3.3-1.0SMD specifikacijos
Dalies numeris R-78AA3.3-1.0SMD Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 3W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14802 pcs Duomenų lapas R-78AA3.3-1.0SMD.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - įėjimas (min.) 4.75V
Įtampa - įėjimas (maks.) 18V Įveskite Linear Regulator Replacement
Dydis / Matmenys 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm) Serija INNOLINE R-78AA-1.0
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 10-SMD Module Kiti vardai 80099273
R-78AA3.3-1.0SMD-ND
R78AA3.31.0SMD
R78AA3310SMD
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Remote On/Off, OTP, SCP Efektyvumas 90%
Išsamus aprašymas Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 4.75V - 18V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1A