R-78B1.5-1.0L
RECOM PowerRECOM Power
R-78B1.5-1.0L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R-78B1.5-1.0L
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 1.5V 1.5W
Duomenų lapai: R-78B1.5-1.0L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
42 pcs
  • Pranešimas
R-78B1.5-1.0L specifikacijos
Dalies numeris R-78B1.5-1.0L Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 1.5V 1.5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11843 pcs Duomenų lapas R-78B1.5-1.0L.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 1.5V Įtampa - įėjimas (min.) 4.75V
Įtampa - įėjimas (maks.) 26V Įveskite Linear Regulator Replacement
Dydis / Matmenys 0.69" L x 0.45" W x 0.33" H (17.5mm x 11.5mm x 8.5mm) Serija INNOLINE R-78B-1.0
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 3-SIP Module Kiti vardai 80099206
R78B1.51.0L
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OTP, SCP Efektyvumas 77%
Išsamus aprašymas Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 1.5V 1A 4.75V - 26V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1A