QBASS40YG1
QT BrightekQT Brightek
QBASS40YG1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QBASS40YG1
Gamintojas / Gamintojas: QT Brightek
Prekės aprašymas DISPLAY SMD 0.4" APHA NUM GRN CC
Duomenų lapai: QBASS40YG1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
QBASS40YG1 specifikacijos
Dalies numeris QBASS40YG1 Gamintojas QT Brightek
apibūdinimas DISPLAY SMD 0.4" APHA NUM GRN CC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37258 pcs Duomenų lapas QBASS40YG1.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 570nm Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 2V
Dydis / Matmenys 0.748" H x 0.366" W x 0.148" D (19.00mm x 9.30mm x 3.75mm) Serija -
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 70mW Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 16-SMD, No Lead Kiti vardai 1516-1021-1
Simbolių skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Reitingas 3mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Ekrano tipas 14-Segment, Alphanumeric
Digit / Alpha dydis 0.40" (10.16mm) Išsamus aprašymas Character LED Display Module Green 14-Segment, Alphanumeric 1 Character Common Cathode 2V 20mA 0.748" H x 0.366" W x 0.148" D (19.00mm x 9.30mm x 3.75mm) 16-SMD, No Lead
Dabartinis testas 20mA Bendri pin Common Cathode