QBASS40YG0
QT BrightekQT Brightek
QBASS40YG0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QBASS40YG0
Gamintojas / Gamintojas: QT Brightek
Prekės aprašymas DISPLAY SMD 0.4" APHA NUM GRN CA
Duomenų lapai: QBASS40YG0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
QBASS40YG0 specifikacijos
Dalies numeris QBASS40YG0 Gamintojas QT Brightek
apibūdinimas DISPLAY SMD 0.4" APHA NUM GRN CA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84444 pcs Duomenų lapas QBASS40YG0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 570nm Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 2V
Dydis / Matmenys 0.748" H x 0.366" W x 0.148" D (19.00mm x 9.30mm x 3.75mm) Serija -
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 70mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SMD, No Lead Kiti vardai 1516-1020-2
Simbolių skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Reitingas 3mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Ekrano tipas 14-Segment, Alphanumeric
Digit / Alpha dydis 0.40" (10.16mm) Išsamus aprašymas Character LED Display Module Green 14-Segment, Alphanumeric 1 Character Common Anode 2V 20mA 0.748" H x 0.366" W x 0.148" D (19.00mm x 9.30mm x 3.75mm) 16-SMD, No Lead
Dabartinis testas 20mA Bendri pin Common Anode