BC56-12EWA
KingbrightKingbright
BC56-12EWA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BC56-12EWA
Gamintojas / Gamintojas: Kingbright
Prekės aprašymas DISPLAY 627NM RED 3DIG 0.56" TH
Duomenų lapai: BC56-12EWA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
13 pcs
26 pcs
104 pcs
260 pcs
507 pcs
  • Pranešimas
BC56-12EWA specifikacijos
Dalies numeris BC56-12EWA Gamintojas Kingbright
apibūdinimas DISPLAY 627NM RED 3DIG 0.56" TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48814 pcs Duomenų lapas BC56-12EWA.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 627nm Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 2V
Dydis / Matmenys 1.480" H x 0.748" W x 0.319" D (37.60mm x 19.00mm x 8.10mm) Serija -
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 75mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 12-DIP (0.600", 15.24mm) Kiti vardai 754-2236
BC56-12EWA-ND
Simbolių skaičius 3 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 5.8mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Ekrano tipas 7-Segment
Digit / Alpha dydis 0.56" (14.22mm) Išsamus aprašymas Character LED Display Module Red 7-Segment 3 Character Common Cathode 2V 20mA 1.480" H x 0.748" W x 0.319" D (37.60mm x 19.00mm x 8.10mm) 12-DIP (0.600", 15.24mm)
Dabartinis testas 20mA Bendri pin Common Cathode